SKENERAATORI FESTIVALI EARLY-BIRD PILETID SAADAVAL AINULT PROPHETS SARIÜRITUSEL

PROPHETS V TOOB ENDAGA EARLY-BIRD PILETID SKENERAATORI FESTIVALILE

Tähelepanu väikesed krokodillid

Sel aastal toimub Skeneraatori festival juba kolmandat aastat. Skeneraator on ainulaadne kahepäevane Desert Fest vabas õhus terves Baltikumis, Venemaal ning Soomes. Me oleme kokku kogunud üle tosina bändi Eestist ning väljamaalt, kes toovad teieni raskemaid ja vähem raskemaid psühhedeelilisi riffe, tumedat ulmemuusikat, müra ja sludge'i ning black ja doom metalit, mida on vürtsitatud näpuotsatäie industriaali ja punkiga.

Meie suurepärane tiim on töötanud alates septembrist, et augustikuu elamus jääks terveks aastaks kestma. Sel aastal oleme toonud ka mõningased uuendused.

Kolm promoüritust

PROPHETSid on Skeneraatori promoüritused. Sellel aastal on oodata kolme üritust. Esimene selle aasta PROPHETS on juba 9. veebruaril ning toimub Genialistide klubi mõlemal korrusel.

Lavalalaudu jagavad ...

debora luha - indie, rock'n'roll - Jõhvi / Tartu

Meie, sina, kasutu nõunik oled ka sihtind romansi imet nagu rõske õhu ja toore tunde vahel vajatu päike 1095,73 ringi. Muusika kohapealt on kohati kohatu ja õige valesti. Luha-sinirind hääl kõlakasti tagant mis täispuidu juhtmepuntra remixi (Lauri), kõlakast kõlakast pult ja nupp (Siim), PaskjaKitarr (Aindri), törts plärts tiri tiri ta ta tiri tiri ta ta lõpetasid lugemise sa (Joonas) ...

Hello Killu - BnD, HQ lo-fi, noise - Tallinn

Hello Killu on "bass & drum", mitte "drum & bass".

Hello Killu muusikat on iseloomustatud kui ajaviitepunki, doomi, intellektuaalset rokkmuusikat või minimalistlikku art-blues'i ja olgugi, et osalistele meeldib väga Kim Gordon ja Kate Schellenbach, sarnanevat nende muusika ühe fänni arvamuse järgi ikkagi kõige rohkem Hello Killule. Enne Hello Killut mängiti koos bändides Extrafine ja Paul Cole & Ring My Bell – Hello bassil, Killu trummidel.

Liblikas - Progressive psychedelic stoner rock - Tallinn

Liblikas on südantsoojendav rockbänd Tallinnast, kes haarab vaimutoitu psühh-proge-stoner maailmast. Pärast 2014. aasta lõpus ilmunud EP-d “Mothers’ Finest” on bänd eeskujulikult Euroopa piires suuremate ja väiksemate nimedega ühes tuuritanud ning selle kõrval keskendunud värske kõrvanaudingu tootmisele ja maitsestamisele.

Uus album on nüüd valmis ning ilmus 4. septembril. Varasema materjaliga võrreldes on “Unholy Moly” helikeel mitmekülgsem ja looming dünaamilisem. Kõrbemaigulised riffid ning kitarriharmooniad on sõbraks saanud süntesaatori- ja orelihelidega, vokaalide inspiratsioon ulatub Iggy’st-Bowiest Gojira ning Mastodonini.

Nailbite  -  Blackened hardcore - Tallinn

Nailbite on Tallinnas resideeruv tumedat hardcore mängiv grupeering. Nende debüütalbum "Myth" nägi ilmavalgust 2017 aastal ja pälvis tähelepanu ka väljaspool Eestit.

Hiljuti käidi läbi baltikumi pealinnad seoses "Krampus over Baltics" tuuriga, millest võttis osa ka Jõhvist pärit Trachea. Uuel aastal on oodata ka uut materjali.

Hello Killu ning Liblikas on olnud koos meiega ka varasemalt Skeneraatori festivalil. Nii sobivad nad ideaalselt promoürituse lavale. 

Õhtu plaadikeerutajad:

EARLY-BIRD PILETID

Early-Bird pileteid saab sellel aastal osta vaid promoüritustelt, veebipiletina neid osta ei saa. Early-Bird piletid on erilise disainiga ning maksavad 30 eurot.

Näeme juba 9. veebruaril!