DEEP SPACE DESTRUCTORS

DEEP SPACE DESTRUCTORS

SKENERAATORILE TULEB DEEP SPACE DESTRUCTORS

Sõbrad, pakkige skafandrid kaasa augustikuul toimuvale kolmandale Skeneraator festivalile. Skeneraatori tiim toob lavale koosseisu, kes teid kaugele kosmosesse viivad.

Deep Space Destructors on psühhedeelse kosmoseroki bänd Soomest, Oulust. Jani Pitkänen (bass), Petri Lassila (kitarr) ja Markus Pitkänen (trummid) tulid 2011. aastal kokku, et ühiselt välja elada oma armastust 60. ning 70. progressiivse, kraut- ja psühhedeelse roki vastu.

Olles oma seni kõige pehmema ja trippyma saundi juures, on Deep Space Destructorsi looming albumiti olnud suurte variatsioonidega. Nende varasemal loomingul on tugevalt tunda stoner/doom mõjutusi, mida on tehtud huvitavamaks eksistentsialistliku lüürika ning psühhedeelsete efektidega. Neil on õnnestunud leida omanäoline tasakaal, et nii nõudlik krautroki fänn kui ka karastunud karvane saavad nende loomingut täiel rinnal nautida.

Hetkel tuuritab ja tutvustab bänd oma viientat albumit Psychedelogy (2017). Nad on ka paljastanud, et töötavad juba uute lugude kallal. See annab lootust, et Deep Space Destructors jätkab oma väga teretulnud praktikat avaldada iga natukese aja tagant EP-pikkusi hästi läbimõeldud albumeid. Nende eelmised albumid on I (2012), II (2012) III (2014), ja Spring Break From Space (2015) – igaüks omamoodi pärl.