Pilet

PILET


Veebipileti ostmiseks tee pangaülekanne:

MTÜ Skeneraator · LHV pank · EE127700771003361871

Selgitusse lisa oma e-posti aadress ja @ asenda AT !

Saadame sulle hiljemalt nädala jooksul kinnituskirja.


Veebipileti ostmiseks tee pangaülekanne ja lisa selgitusse kindlasti oma e-posti aadress. Kinnituseks saadame sulle e-kirja täpsema infoga.


Laupäeva ja pühapäeva hommikul on kell 9 kuni 11 võimalus täita tühja kõhtu. Sobilik nii veganitele kui omnivooridele. Ostmiseks lisa pangaülekande selgitusselisaks e-posti aadressile märksõna “hommikusöök”. Kinnituseks saadame sulle e-kirja täpsema infoga.

Festivali ajaks saab ägeda t-särgi ette ära osta! Sel aastal disainib Skeneraatori t-särgid Stina Leek. Disaini küpsetamiseks läheb veel veidi aega, kuid saladuseks see ei jää!
Ostmiseks lisa pangaülekande selgitusselisaks e-posti aadressile märksõna “t-särk” ning soovitud suurus ja värv (must/fuksia roosa). Kinnituseks saadame sulle e-kirja täpsema infoga.

Külmavareste ja sokifännide eripaketis sisaldub lisaks festivalipiletile ka paar käsitööna kootud Skeneraatori sokke. Jalanumbrilt väiksemad on 39-40 ja suuremad 42-43. Piiratud koguses!
Ostmiseks lisa pangaülekande selgitusse lisaks e-posti aadressile märksõna “sokid” ning soovitud suurus. Kinnituseks saadame sulle e-kirja täpsema infoga.

Külmavareste ja mütsifännide eripaketis sisaldub lisaks festivalipiletile ka heegeldatud müts. Tagasihoidlikumatele mustades-hallides toonides, edevamatele lisaks fuksia või sirelikarva lõng. Piiratud koguses!
Ostmiseks lisa pangaülekande selgitusse lisaks e-posti aadressile märksõna “müts” ning soovitud värv. Kinnituseks saadame sulle e-kirja täpsema infoga.

Kas poleks mitte mõnus festivaliõhtul end ainulaadse teki sisse keerata ja nautida tähistaevast? Eriti armas tekk on mõõtudelt 1,8x1,8m, sinistest ja pruunidest toonidest Skeneraatori eritikandiga. Ainult üks eksemplar!
Ostmiseks lisa pangaülekande selgitusse lisaks e-posti aadressile märksõna “tekk”. Kinnituseks saadame sulle e-kirja täpsema infoga.

Kui sul on vaba nahka ja soov festivali toetada, on võimalik osta 60€ väärtuses kinkekaart meie lemmiktätoveerijate juurde:
Mico Goldobin
Sten Savi
Triinu Einberg
Fatima Susanna Dominguez Ortiz
Tegemist on kinkekaardiga, mille kasutamine on kokkuleppel iga kunstnikuga. Ostmiseks lisa pangaülekande selgitusse lisaks e-posti aadressile tattookunstniku nimi. Kinnituseks saadame sulle e-kirja täpsema infoga.

Kui soovid vähem asju omada, aga Skeneraatori jätkusuutlikust siiski toetada, ei ütle me ära ka heldekäelistest annetustest! Lisaks piiritule tänule mainime su ära meie kodulehel (anonüümsusesäilitajad mainigu seda pangaülekande selgituses).
Ostmiseks lisa pangaülekande selgitusse lisaks e-posti aadressile märksõna “toetajapilet”.