Octopussy

OCTOPUSSY

Octopussy on bänd Poolast, kes kombineerib omavahel groove’i, rock n’ rolli, suitsurokki ja bluusi, mida saadab USA kõrbeosariikide muusikale omane vaib. Nende musa lennutab su otse mõnesse happe-westerni, kus päike on kõrvetav, panused kõrged ja droogid kanged.

Octopussyt peaksid nägema kõik, kes heast muusikast lugu peavad, kuid eriti terapeutiliselt mõjub see kuulajatele, kes on kaotanud usu USA lõunapärase hard-rocki žanri headusesse. Octopussy värvikus ja võimas energia jäävad alla ainult liikmete muusiku-oskustele. Nad kõlavad sama hästi -- ja kohati isegi paremini – kui mõned žanri tuntud nimed. Lugudes on ohtralt varieeruvust nii rütmides, vokaali ja kitarri ulatuses, mis hoiab neid muutumast liiga ettearvatavaks või kuivaks – ja trummidest ei hakka me üldse rääkima…

2013. aastal lasi Octopussy välja esimese albumi The Glorious Legacy of the Useless Bum. Koheselt on märgata albumi väga kõrget kvaliteeti. Vokaal Jan Galbasilt kõlab ehedalt ning soulised kohad käreda rock n’ rolli vahel on lihtsalt hingematvalt head. 2017. aasta novembris lasi bänd välja teise albumi nimega Dwarfs & Giants. Uue laulja Jan Babińskiga album on pehmem ja psühhedeelsem. Mõlemad albumid on pälvinud kriitikute heakskiidu nii Poolas kui üle maailma.

Octopussy - Birdman (2017)(New Song)(Official Music Video)