Freakangel

FREAKANGEL

Freakangel on Eesti tumemuusika skene üks võimsamaid ja agressiivsemaid kollektiive. Alates bändi debüüdist 2010. aastal, on nende muusika liikunud EBM-ist industriaal-metali suunas. Enamik Freakangeli esinemistest leiab aset välismaal ja seetõttu on tõeline maiuspala näha neid ka kodusel laval.

Freakangel on viimastel aastatel väsimatult tuuritanud igal pool Euroopas. Selle käigus on nad läbinud ka mitu metamorfoosi ning viimaks muteerunud oma käesolevasse neljaliikmelisse koosseisu. Olles lugematutel kontsertidel peaesineja, on bänd üles astunud veel mitmetel metal ja tumemuusika festivalidel nagu Resistanz (UK), Wave-Gotik-Treffen (DE), Dark Munich (DE), Hard Rock Laager (EE), Summer Darkness (NL), Castle Party (PL), Lumous (FI) ja teised.

Freakangel on välja lasknud kolm albumit Belgia plaadifirma Alfa Matrix alt: “The Faults Of Humanity”, “Let It All End” ja “The Ones To Fall”. Bänd lasi välja ka kaks DVD-d: "The Faults Of Humanity: live", "The Show Of Violence" ja kolm digitaalset EP-d "Porcelain Doll", "The Book Of Violence" ja "Into The Fire". Nende neljas album “How The Ghost Became” ja “In The Witch House” EP lasti välja Jaapani plaadifirma DWA alt.

Freakangel -In The Witch House (Official Video)